סופסוף – פרופילי משתמשים בגוגל כרום


בלחיצה אחת קלה, החלפתי פרופיל בדפדפן האינטרנט שלי, אלוהים לא מוותר, עלינו עדיין.

גוגל פרסמה את גרסה בטא 17 של הדפדפן הפופולרי שלה Chrome. הגרסה העדכנית ביותר מוצעת עם תכונה נחמדה שמאפשרת לך ליצור בקלות פרופילי משתמשים מרובים ולעבור ביניהם בלחיצה.

התכונה שימושית אם אתם חולקים את המחשב עם חברים או משפחה וכך לכל משתמש יכולים כעת להיות אפליקציות, סימניות, התאמות, והרחבות משלהם. כמו תמיד ניתן גם לסנכרן את הפרופיל שלך באמצעות חשבון גוגל.

הוספת משתמש:

שלב 1: פתח את הדפדפן, לחץ על תפריט מפתח הברגים ובחר אפשרויות.

שלב 2: החלף ל Personal stuff ולחץ על Add new user (הוסף משתמש חדש). זה יפתח לכם מופע חדש של כרום ויאפשר לכם להתאים אותו אישית עם יישומים והרחבות חדשים. כעת אתם אמורים לראות סמל בפינה השמאלית העליונה של המסך המציין שעכשיו יש שניים או יותר פרופילים.

שלב 3: כדי לעבור בין משתמשים, לחצו על הסמל בפינה השמאלית העליונה ובחרו בפרופיל אחר.

ניתן גם להתאים אישית את סמל המשתמש שלך, זה שמופיע בחלק העליון השמאלי של הדפדפן. כדי להתאים אישית את הסמל, עבור אל אפשרויות ודברים אישיים. בחר את פרופיל המשתמש שלך ולחץ על כפתור העריכה כדי לבחור סמל חדש לפרופיל שלך. כאן גם ניתן לשנות את שם המשתמש.

About גיא ואגו

מנחה ומרצה, בעל שנות וותק רבות בתחומי השיווק, המכירות והיזמות העסקית. מילא תפקידי ניהול מגוונים במגזר העסקי, ביניהם, ניהול מכירות, ניהול שירות, פיתוח שותפויות מכירה וניהול כללי.