למכור הפוך זה לא ךופה רוכמל

 קבלו שבע טיפים להגדלת המכירות ע"י  עשייה הפוכה.

 1. אם תפסיק למכור, תמכור יותר.
  כשאנשים מרגישים ש"מוכרים להם", הם נוטים להתנגד. התמקדו בלעזור ללקוח שלכם להשיג את המטרות שלו (עסקיות, מקצועיות או אישיות) ולא ב"למכור".
 2. האט, כדי להאיץ את המכירה.
  ככל שתדחפו יותר לסגירה של העסקה, כך תגבר ההתנגדות מהצד השני. לכו שלב שלב. כשהצד השני יודע שאתם רוצים לעזור לו לקחת את ההחלטה הנכונה, התהליך מתקדם מהר יותר.
 3. כדי להקל  על ההחלטה, המעט באפשרויות.
  ככל שתעלו את מורכבות ההחלטה, כך תורידו את הסיכויים למכור. כדי לעזור ללקוח שלכם להתקדם, תנו להם פחות אפשרויות בחירה.
 4. כדי להתנהג בטבעיות, התכונן כמו משוגע.
  ללקוחות היום אין סבלנות לטיפשים. אם אתם לא מוכנים עם המסר, השאלה או המצגת הנכונה, סביר שתמעדו בפגישה. כשאתם באים לפגישה מוכנים, אתם יכולים פשוט להיות עצמכם.
 5. כדי לקבל חוזה שמן, התחל בהזמנה רזה.
  כשאתם במירוץ אחר הכסף הגדול, ההחלטות יותר מורכבות וכמובן יותר יקרות ומכך גם קשות יותר לאישור. מזערו את הסיכונים והוכיחו את עצמכם בהזמנות קטנות. כך תוכנו לצמוח בקלות גדולה יותר.
 6. כדי ללמוד מהר יותר, הכשל מהר יותר.
  אתם תעשו טעויות, זה בלתי נמנע. אז אל תחכו למשפט המכירה המושלם לפני שאתם יוצאים לנסות אותו. במכירות אין כשלונות -  רק הזדמנויות רבות לבדיקה, לימוד והתפתחות.
 7. כדי לבדל את ההצעה שלך, היה אתה עצמך.
  במקרים רבים היום, זו האמת. המוצרים, השירותים או הפתרון שלכם באים אחרי הידע, נסיון והדבר שאתם עושים עבור הלקוחות שלכם. השקיעו בעצמכם.

About גיא ואגו

מנחה ומרצה, בעל שנות וותק רבות בתחומי השיווק, המכירות והיזמות העסקית. מילא תפקידי ניהול מגוונים במגזר העסקי, ביניהם, ניהול מכירות, ניהול שירות, פיתוח שותפויות מכירה וניהול כללי.